03 Şubat 2014

Turkcell İstemediğim İnternet Aboneliği!

Telefonuma gelen internet aboneliği ile alakalı mesaja istinaden herhangi bir onay vermeden Bahçelievler UEFA Meydanındaki Turkcell bayisine gittim ve bu pakete onay vermediğim aboneliğin neden başlatıldığını sordum.

Bahsettiğim bayide aboneliği hemen iptal ettirdiğim halde faturama ekstra internet aboneliği yansımış durumda. İstemediğim ve onay vermediğim halde Turkcell beni internet abonesi yaptı ve ekstra maliyet ödemek zorunda bıraktı.

Bu maliyeti ödemek istemediğimi ve Turkcell'in yaptığı bu eylemi kınadığımı belirtirim. Çözümünü bekliyorum.

Mert 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İnternet Paketi ve Ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön