16 Eylül 2013

Turkcell İstemediğim Halde İnternet Üyeliği Yaptı!

14. 09. 2013 tarihinde Saat 20. 32'de( Telefonum gönderilenler menüsünde saat dakika mevcut ) kalan paket dakikalarımı öğrenmek için paket kalan yazarken paket kalan yazmadan 2222'ye boş mesaj gönderdim. (istemeden)Gönderdikten sonra bana 250 mb aşımsız tanışma paketine üye oldunuz mesajı geldi.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradım, bana 250 aşımsız yazarak internet üyeliği yaptığım ayrıca ücret yansıdığı görülüyor denildi. Ben hiçbir şekilde telefonumun mesajlarda kayıtlı hiç bir böyle bir yazı yazmadım sadece boş istemeyerek paket kalan yazmadan 2222'ye mesaj gönderdim.

Daha sonrasında paket kalan yazdığımda mevcuttur. Telefonumda kayıtlıdır. Acilen istemediğim aboneliğin ve ücretin iptal edilmesini istiyorum.

İdris 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 20.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yansıyan fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön