Turkcell İstemeden Paket Yeniliyor!

Sevilay A. |

Turkcell'den kullanmış olduğum interneti bol paketinde sadece bu ay için facebook plus paketi talep etmiştim. Sınırsız facebook paketinin yanında 20 mb internet kullanımı verildi.20 mb bitince tarife otomatik olarak yenilenmiş. Benim sadece 100 dakika konuşma paketim yenileniyor. Özellikle de müşteri temsilcisine ilettim sadece bir aylık bir ek tarife istediğimi şimdi ise limit aşımından dolayı bir 100 mb daha otomatik fiyatlandırma yapılmıştır.

Sonuçta kullanmıyacağım bir şeyin ücreti faturama yansıtılacak ısrarla sorduğum halde bana böyle bir açıklama yapılmadı. Bu bedeli kabul etmiyorum. Şikayetimle ilgilenip tarafıma bilgi vermenizi istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Habersiz Paket Yenileme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  13:34

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Ocak
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.