01 Haziran 2015

Turkcell İstem Dışı Servis Aboneliği!

Goller cepte adlı uygulama bilgim ve istemim dışı hattıma yüklenmiştir. Üstelik renklerini dahi bilmediğim Çaykur Rize Spor paketi olarak, ömrümde bu takımın maçına gitmedim, ilgi duymadım. Aynı zamanda futbol ilgi alanıma girmez. Paket ücretinin iadesini istediğimde de ücreti iade edemeyeceklerini söylediler. Koca Turkcell'e bu uygulamayı hiç ama hiç yakıştıramadım. Benim gibi eski bir Turkcell müşterisine böyle bir davranış ileride abonelik seçeneklerimi etkileyecektir.

Yunus 124 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 01 Haziran 2015

    Tatmin edici hiçbir cevap alamadım ama Turkcell in tüm bu konu ile ilgili çalışanların tembelliğini takdir ediyorum. Onların maaşlarının helal olduğunu zannetmiyorum. Genede onlara hayırlı işler diliyorum. Kolaycılıktan vazgeçsinler. Kalıp cevaplara karnım tok.

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön