Turkcell İstem Dışı Servis Aboneliği!

Yunus Nadi T. |

Goller cepte adlı uygulama bilgim ve istemim dışı hattıma yüklenmiştir. Üstelik renklerini dahi bilmediğim Çaykur Rize Spor paketi olarak, ömrümde bu takımın maçına gitmedim, ilgi duymadım. Aynı zamanda futbol ilgi alanıma girmez. Paket ücretinin iadesini istediğimde de ücreti iade edemeyeceklerini söylediler. Koca Turkcell'e bu uygulamayı hiç ama hiç yakıştıramadım. Benim gibi eski bir Turkcell müşterisine böyle bir davranış ileride abonelik seçeneklerimi etkileyecektir.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Nadi T.
  01 Haziran
  20:48

  Tatmin edici hiçbir cevap alamadım ama Turkcell in tüm bu konu ile ilgili çalışanların tembelliğini takdir ediyorum. Onların maaşlarının helal olduğunu zannetmiyorum. Genede onlara hayırlı işler diliyorum.
  Kolaycılıktan vazgeçsinler. Kalıp cevaplara karnım tok.

 • 01 Haziran
  12:18

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Haziran
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.