02 Eylül 2016

Turkcell İstem Dışı Goller Cepte Üyeliği.

02.09.2016 tarihi saat 14.25 bir mesaj aldım, ektedir. "süper lig'in tüm göllerini izleyebileceğin Goller Cepte'ye hoş geldin. Üyeliğin aylık yenilenecek, hattında yeterli bakiye bulunmadığında, bakiyen karşılığı kadar... . "mesajı alınca ne oluyor demeden 2. bir mesaj geldi.

Mesajları görünce şaşırdım ki futboldan haz etmem. Hemen 532' yi aradım bugün tarihli 13.38 sularında ş** adlı temsilci arkadaş ile görüştüm. Yardımcı olamayacağını onayı benim verdiğimi söyledi ki 14 lira yansımıştı. Ben herhangi bir üyelik talebim olmadığını söylememe rağmen yapacağım bir şey yok deyip durdu. Bazen çıkan pop-uplar vardı tamam ya da iptal şeklinde 2 seçenek vardı. İptali seçiyordum ki onay desem de her şeye evet yazıp onay vermemi isteyen Turkcell onay ister diye düşünmüştüm. Ama fark etmeden seçmişim gördüm ki bu kandırmaktan farksız. Onaysız parayı kesmiş. Paramın iadesini istiyorum.

Anıl 63 Okunma

Cevaplar

  • Anıl'ın Teşekkür Mesajı03 Eylül 2016

    Sikayetimden 1 gün sonra Turkcell tarafından arandım ve bu fatura dönemine para iademin yapılıp yansıtılacağı bilgisi verildi. Goller Cepte üyeliği ıptal edildi teşekkürler. Pop up, reklam vb... mesajlarından tamamen kurtulmam için gerekenin ızın ıptal yazıp 2780 e göndermem olduğu bilgisini aldım sorunu yaşayan yahut kurtulmak isteyenlerle paylaşmak isterim.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 03.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön