16 Haziran 2015

Turkcell İstem Dışı Abonelik Yapıyor!

Hiçbir şekilde herhangi bir işleme onay vermediğim halde vidyofoni tarafından aboneliğim başlatılmış 14 TL hattımdan çekim yapılmış bu nasıl bir tuzak böyle? Çekilen tutarın iadesini talep ediyorum tarafımdan hiçbir şekilde onay verilmedi.

Halil 288 Okunma

Cevaplar

  • VidyoFoni Temsilcisi17 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 17.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyelikleri ve faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • VidyoFoni Temsilcisi16 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön