19 Ağustos 2015

Turkcell İstek Dışı Katma Değerli Servis Aboneliği!

Ocak ayından itibaren yüksek miktarlarda faturalar gelmeye başladı. Nakliyeci olduğum için ayın büyük bir bölümünü yurt dışında geçirmekteydim. İlk başlarda yurt dışında konuşma ve internet kullandığım için olduğunu düşündüm. 3 ay yurt dışında hattımı kullanmadım. Türkiye'ye döndüğümde iki aylık 350 TL fatura göndermişler. Bana 02129873071 numaralı videosport- tvsport ve bir tane daha spor servisine üye olduğunuzu görüyorum denildi. Hiçbir siteye üyelik yapmamama rağmen 8 aydır bu siteye aylık yaklaşık 150 lira fatura ödettirdiler. Müşteri hizmetlerini arayıp bu üyeliği iptal ettirdim fakat ödediğim faturalara bir şey yapılamayacağını söylediler. Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Ali 1.170 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi10 Eylül 2015

    Müşterimizi 02.09.2015 ve 10.09.2015 tarihlerinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön