01 Nisan 2013

Turkcell İstek Dışı Hat Faturayı Taşındı!

Babam tarafından Ankara Keçiören Gazino Turkcell İletişim Merkezine giderek 20 tl yüklenmesi isteğinde bulunmuş lakin A*** adlı bayan tarafından babamı yanıltıcı yönde konuşmalar içererek hattı faturalıya taşımış ve babamın ısrarlı olarak belirtmesine rağmen yeni bir tarifenin olduğunu hattın faturalıya taşınmadığını belirtmiştir. Aynı gün hattın faturalı olarak tarifelendiğini öğrenmem üzerine mevcut iletişim merkezine gidip şahısla görüşmem de hattın faturalı olmadığını kullan öde tarifesinde olduğunu bir ay sonra hattı tekrar kontörlüye çevireceğini belirtmiştir. İsteğimiz dışında hat faturalı hatta geçirilmiş, isteğimiz dışında vergiye tabi tutulmuştur.

Oğuzhan 64 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan07 Mayıs 2013

    Gerekli işlemler sonucu iletişim merkezindeki şahısın yapmış olduğu yanlış yaptırım düzeltilmiş ve hattımız tekrar konturluye taşınmıştır.

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizi 04.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön