Turkcell İstek Dışı Abonelikler!

Halit B. |

GSM operatörleri içinde en çok güvendiğim Şirket Turkcell idi ancak son iki ay gelen faturalar beni çileden çıkarttı. Geçen ay 10 TL fazla gelen faturanın Gamikaze diye bir oyun şirketinden olduğunu öğrendim. Müşteri temsilcileri mobil ödemelere servisin kapatılacağını söyledi yanlışlık olur diye düşündüm.

Bu ay tam 25 TL fazla fatura geldi bunun ise Gameifive adlı bir abonelikle ilgili olduğu söylendi. Servisi ödemelere kapattırdığımı söylediğimde tekrar abone oluşturduğum söyleniyor. Hiçbir şekilde abonelik oluşturmama rağmen bu ücretler nasıl bana ödetiliyor. Gerçekten çok şaşkınım Turkcell gibi bir kurum böylelikle kendine büyük zarar veriyor.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  11:03

  Müşterimizi 31.12.2014 ve 02.01.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Halit B.
  01 Ocak
  16:02

  İyi günler Turkcell tarafından arandım ancak meşgul olduğumdan bakamadım. Tekrar aranacak mıyım bilmiyorum?

 • 31 Aralık
  15:32

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.