07 Kasım 2015

Turkcell İsteğim Dışında Hattım Faturalı Yapıldı!

4 Kasım günü 53***892 hattımı Turkcell hazırkarta taşıdım, geçiş 7 Kasım'da tamamlandı, gelen mesajla öğrendim ki hattım bilgim dışında hem taahhütlü hem faturalı olmuş ve bunun için benden hiçbir evrak talep edilmedi.

Müşteri hizmetlerini aradım ve bilgim dışında yapılan işlem için şimdi vazgeçersem cayma bedeli ödemem gerekiyor. Mağdur edildim ve mağdur olmaya da devam ediyorum bayiliklerinizden işlem yapmaya korkar olduk, nasıl güveneceğim ben firmanıza ve çalışanlarınıza. En kısa sürede bu saçmalığa bir çözüm bulunsun lütfen.

Elif 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Kasım 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön