15 Mart 2014

Turkcell İsteğim Dışında Eğlence Paketletine Üye Yapılıyorum.

İsteğim dışında Wap25 ve Vip Eğlence paketlerine üye yapılıyorum. Bana gelen mesajlara onay vermediğim halde nasıl oluyor da üyelik başlatılıyor. Defalarca şikayetçi olmama rağmen bu gece yani 15 mart 2014 saat 01 45'de ben müşteri hizmetlerine durumu anlatırken eş zamanlı üyeliğim başlıyor. Benim iradem dışında başlatılan ve kesinlikle kullanmadığım bu sitelerle Turkcell'e geçtikten sonra başımı kurtaramadım. Kesinlikle faturama yansıyabilecek hiçbir ücreti kabul etmiyorum ve şikayetçiyim.

Eşref 127 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi19 Mart 2014

    Müşterimiz ile 17.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Eşref15 Mart 2014

    benim yapmadığım ve kullanmadığım bir eğlence paketine aboneliğim olduğu söyleyerek faturama ücret yansıtılacağı söylenip bana turkcell tarafından yardımcı olunmuyor ve wap25 adlı eğlence sitesinin müşteri hizmetleri numarası veriliyorki bu numara cevap bile vermiyor lütfen bu şikayetimin dikkate alınması ve magduriyetimin giderilmesi konusunda yardımcı olmanızı rica ediyorum

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi15 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön