Turkcell İsteğim Dışında Eğlence Paketletine Üye Yapılıyorum.

Eşref G. |

İsteğim dışında Wap25 ve Vip Eğlence paketlerine üye yapılıyorum. Bana gelen mesajlara onay vermediğim halde nasıl oluyor da üyelik başlatılıyor. Defalarca şikayetçi olmama rağmen bu gece yani 15 mart 2014 saat 01 45'de ben müşteri hizmetlerine durumu anlatırken eş zamanlı üyeliğim başlıyor. Benim iradem dışında başlatılan ve kesinlikle kullanmadığım bu sitelerle Turkcell'e geçtikten sonra başımı kurtaramadım. Kesinlikle faturama yansıyabilecek hiçbir ücreti kabul etmiyorum ve şikayetçiyim.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  16:43

  Müşterimiz ile 17.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Eşref G.
  15 Mart
  12:23

  benim yapmadığım ve kullanmadığım bir eğlence paketine aboneliğim olduğu söyleyerek faturama ücret yansıtılacağı söylenip bana turkcell tarafından yardımcı olunmuyor ve wap25 adlı eğlence sitesinin müşteri hizmetleri numarası veriliyorki bu numara cevap bile vermiyor lütfen bu şikayetimin dikkate alınması ve magduriyetimin giderilmesi konusunda yardımcı olmanızı rica ediyorum

 • 15 Mart
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.