13 Nisan 2016

Turkcell İsteğim Dışı Paket Atama, Sürekli Problem Üretme...

Daha önce kullanmış bulunduğum bir paketi SMS yolu ile özellikle iptal ettim. Mobil uygulamadan bir seferlik daha almak durumunda kaldım (SMS yolu ile bir alım ya da abonelik söz konusu değil) hemen al kısmından aldım günü doldu ve bitti. Bir abonelik olmadığı halde 50 TL yükler yüklemez aynı paketi bana tanımladı. Aradım bu paketi değiştirin bunu ben istemedim mobil uygulamadan sadece bir kez satın aldım diye değiştiremeyiz başka paket yapamayız dediler. Yahu nasıl yapamazsınız? Paketi bir kere de alsanız otomatik olarak bunu tanımlar denildi, iyide bunu ben istemedim ki! Bunu resmen bana zorladılar değiştirmediler bile paketimi yönetici ile görüştüm, o da çözemedi problemi. İşin özü aldığımdan beri zaten memnun değildim bu son nokta oldu. Hayatım boyunca da kullanmayı düşünmüyorum! Kendi ürettikleri problemi bile çözemiyorlar.

Gürkan 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Nisan 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.04.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön