Turkcell İstediğim Pakete Geçemiyorum!

Ahmet O. |

Kaç yıllık Turkcell kullanıcısıyım,hiçbir faturam 45 tl'nin altına düşmemiştir. Dünyanın parasını kazandırdım. Şimdi 25.03.2014te kamu eko paket sözleşmem sona eriyormuş,aradım diyorum ki beni şu kaçmaz ikili pakete geçirin lütfen;müşteri hizmetleri diyor ki 28 yaşındasınız ondan 25 ve altı yararlanır,diyorum ya olur mu öyle şey dışarıdan hat taşıyıp gelince güzel,ben size yıllardır dünya para kazandırdım bir ricamı da yerine getirin,bir de telefondaki şahıs ben sizden daha genç seslilerle de konuşuyorum onları bile geçirmedim diye kafa buluyor. Turkcell yetti artık kaçıracaksınız beni de başka operatöre şu tarifeye geçirmezseniz,biz gibi müşteriye sahip çıkın kıymet bilin yoksa çok ararsınız..

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet O.
  20 Haziran
  01:21

  berbat ötesi,daha kötü olamazdı,hadi bana eyvallah

 • Ahmet O.
  08 Mayıs
  15:33

  Hiç memnun kalmadım,hattımı taşıyorum

 • Ahmet O.
  27 Mart
  19:49

  Herzamanki turkcellden hiçbir fayda görmedik,bu ayki fatura kesim tarihimin yaklaşmasını bekliyorum hattımı taşımak için yettti artık gerçekten,daha bu ay 55 tl fatura ödedim size,verdiğim paraların karşılığı olan hizmet bu değil

 • Ahmet O.
  26 Mart
  11:32

  HALA KAÇ GÜN OLDU NE ARAYAN VAR NE SORAN NE DE YARDIMCI OLAN, MERAK ETMEYİN BU AYDA YOLLAYIN İSTEDİĞİNİZ FATURAYI,BU ZATEN SON YOLLAYABİLECEĞİNİZ FATURA OLACAK..

 • 24 Mart
  13:09

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.