Turkcell İstediği Kadar Hat Açıp Kapatabiliyor!

Orhan C. |

Bu kadar kendine güvenen bir firmaya asla rastlamadım. Bayileri sahte kimlik fotokopileri ile diledikleri sayıda faturalı abonelik açmakta, yıllar sonra çıkarılan faturalar namuslu insanlara ödetmekte, itiraz edenleri savcılığa yönlendirmekte nasıl olsa davalar yıllar sürmekte, 5 yıllık zaman aşımına dikkat etmekte böylece kamu davası açılamamaktadır. Bu konuda denetleme yapan mercii de maalesef bulunmamakta.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan C.
  28 Şubat
  21:48

  Hatları açmayı biliyorsunuz peki neden siz incelemiyorsunuz nasıl olsa Ali Babanın çiftliği , Türkiyede milletvekili olacağınıza gelin Turkcell de çalışın daha iyi ne hesap soran var ne denetleyen , konuyu BTK dilekçe ile bildirdim sonuna kadar bu mafya türü kurumlarla uğraşacağım..

 • 28 Şubat
  14:31

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 20.12.2012 tarihinde bilgisi dışında açıldığını belirtttiği hatlar ile ilgili incelemelerin sağlanabilmesi için yapılması gereken işlemler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.