26 Mart 2013

Turkcell İstanbul'un Göbeğinde Çekmiyor!

Daha önce 7 sefer Turkcell ile bağlantı kurup bunu düzeltin dememize rağmen, bulunduğumuz yerde Turkcell hatlı cep telefonlarımız çekmiyor. Fazladan şu kadar şebeke kurduk diye boy boy reklam yapan Turkcell İstanbul'un göbeğinde şu sorunu çözemiyor. Olumlu olumsuz bir cevap ta vermiyor. Hani deseler ki olmayacak bizler de 30-35 kişi birden hat değiştireceğiz. Evet Turkcell reklam yapıyorsunuz fazladan değil, eksik şebekeniz var. Çekmiyorsunuz, ilgilenmiyorsunuz.

Gültekin 26 Okunma

Cevaplar

 • Gültekin 28 Mart 2013

  ya komedi: Şikayet bu zaten. Evde iken Siz değil kimse ulaşamıyor, ÇEKMİYOR

 • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizi 28.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Gültekin 27 Mart 2013

  532 ye ve [email protected] yaklaşık 8 sefer bildirdik ama nafile

 • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön