02 Eylül 2014

Turkcell İstanbul'da Çekmiyor.

İstanbul Şişli Mecidiyeköy Gülbahar Mah. Biberiye Sokakta telefon çekmiyor. İstanbul gibi bir yerde yıl 2014 artık olacak 2015 birde 4g'ye geçmeyi düşünüyorsunuz. Önce çekmeyen yerleri yapın. Taahhütüm bitsin hemen A*** şirketine geçeceğim ve apartmanımda değişiyor hatlarını, boşuna para alıyorsunuz önce hizmeti sunun ve bunu düzeltin.

Mehmet 1.293 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 05.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet02 Eylül 2014

    Bekliyorum sayın yetkili, daha önce belirttim ama sonuç yok

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön