Turkcell İstanbul Merkez'de Mobil İnternet Çekmiyor!

Fatih A. |

Turkcell'e geçiş yaptım. Turkcell'e geçtiğim tarifemde 1GB internet 500dk konuşma paketi var. Daha önce evimde (İstanbul Ümraniye) Avea ile internete bağlanma sorunu yaşamamıştım. Ancak Turkcell evimde edge hızında çekiyor. Oysaki reklamlarda hep en çok kapsama alanının kendilerinde olduğundan bahsediyorlar.

05325320000 no'lu çağrı merkezini aradım ve içinde bulunduğum durumu anlattım. Ancak çağrı merkezindeki bayan o çağrı merkezi sistemlerinde hata olduğunu ve hattımla ilgili problemle ilgilenemeyeceklerini ve sonra tekrar aramamı istedi. Kendilerinden kaynaklı bir hatada neden bu şekilde uğraştırıyorlar anlayamıyorum. Çözüm bulunmazsa hattımı değiştireceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih A.
  14 Mayıs
  10:33

  Dunden beridir pekcok kez http://bit.ly/TurkcellHizmet linkinden sikayetimi girmeyi denedim ancak her defasinda "Özür dileriz. Teknik bir hatadan dolayı mesajınız gönderilememiştir. Lütfen daha sonra yeniden deneyiniz." hatasi aldim. Daha ne kadar denemeliyim?

 • 13 Mayıs
  15:11

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.