12 Eylül 2013

Turkcell İstanbul-Bahçelievler'in Göbeğinde Çekmiyor!

Yaklaşık 5 yıldır Bahçelievler'de oturuyorum. Bahçelievler'in tam göbeğinde hatta Bahçelievler Belediyesine 102 adım(saydım) 5 yıldır Turkcell hattım evimde sorunsuz çekiyordu ancak son 3 aydır balkonda konuşmak zorunda kalıyorum.

Odaya geçince çekmiyor evim bodrum kat yada bahçe katı değil 1. katta biri arayınca balkona çıkıp konuşmak zorunda kalıyorum bu çeken dağ arayıp o dağa çıkmak gibi bir şey.

Şikayetimi Turkcell'e defalarca bildirmeme rağmen ne arayan, soran var ne de gelip sorunu halleden 520 saatlik çözüm süresini de aşıp bilmem kaç saat oldu ancak sorun hala devam ediyor. Bütün GSM hatları sorunsuz çekiyor. Ancak Turkcell çekmediği için ailemi ve mahalle sakinlerini mağdur ediyor.

Kemal 229 Okunma

Cevaplar

 • Kemal23 Haziran 2014

  sorun aylardır devam ediyor malesef sorunu çözemediler evimde telefon çekmiyor balkona çıkıp konuşuyorum..

 • Kemal17 Eylül 2013

  konuyla alakalı ne beni arayan oldu nede tespit yapmak için eve gelindi verilen cevap ta tamamen biz cevapladık demek için verilen e-mail ve müşteri hizmetlerine defalarca başvuru yapıldı. sonuç koskoca bir sıfır!!!!

 • Kemal17 Eylül 2013

  Bunu cevap olarak kabul etmiyorum tamamen cevap verildiğini göstermek için verilmiş cevaptır. http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresine başvuruyu 3 ay önce zaten yaptım 532 müşteri hizmetlerine bilmem kaç defa başvuruda bulundum ancak hiç bir gelişme yok!!

 • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön