Turkcell Israrla Gülmeye Devam Eden Personel!

Damla A. |

Şuan kullandığım Turkcell operatörü değiştirmek için Şirinyer Kafkas İletişim'e gittim. Önce uzun bir süre ilgilenmedi kimse, daha sonra biri teşrif edip sorularıma cevap vermek üzere teşrif etti. Bırakın müşteriye saygıyı, aramızdaki yaş farkından bile saygı duyması gereken bu kişi, sürekli gülerek beni çok rahatsız etmiştir. Neden gülüyorsunuz diyorum cevap yok, gülmeye devam etti. Uzun bir süre de böyle devam etti, mağaza yöneticisi de açıklama yapmadı. Maruz kaldığım hareket canımı çok sıktı, hattımı taşımayı bırakın bilgi alamadan bir hışımla çıktım.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  11:27

  Müşterimizi 29.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 26 Temmuz
  08:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.