25 Temmuz 2013

Turkcell Israrla Gülmeye Devam Eden Personel!

Şuan kullandığım Turkcell operatörü değiştirmek için Şirinyer Kafkas İletişim'e gittim. Önce uzun bir süre ilgilenmedi kimse, daha sonra biri teşrif edip sorularıma cevap vermek üzere teşrif etti. Bırakın müşteriye saygıyı, aramızdaki yaş farkından bile saygı duyması gereken bu kişi, sürekli gülerek beni çok rahatsız etmiştir. Neden gülüyorsunuz diyorum cevap yok, gülmeye devam etti. Uzun bir süre de böyle devam etti, mağaza yöneticisi de açıklama yapmadı. Maruz kaldığım hareket canımı çok sıktı, hattımı taşımayı bırakın bilgi alamadan bir hışımla çıktım.

Damla 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Müşterimizi 29.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön