Turkcell Israrla Gönderilen Reklam Mesajları!

Eralp A. |

1 Mayıs tarihli ilgili kanun yürürlüğe girdiği halde, defalarca unutulmuş gibi gösterilip tarafıma Turkcell isminden reklam ve kampanya mesajları gönderilmiştir ve halen de gönderilmeye devam etmektedir. Müşteri hizmetlerini 4-5 defa aramama rağmen her seferinde geçiştirici bir tavır takınarak hiçbir şey yapılmamış lakayt bir müşteri memnuniyeti profili izlenmiştir.

İki defa arka arkaya yapılan şikayetlerimiz de dikkate alınmamış hala tarafıma bir dönüş yapılmamıştır. Reklam mesajı gönderimi devam ederken gereken her kuruma şikayetlerimi yapacağımı buradan duyuruyorum. Bu can sıkıcı durumu artık hattımın iptali ve konuyu mahkemeye taşımakla bitirmek istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eralp A.
  13 Haziran
  19:41

  Halen bir çözüm bulunamadı ve ısrarla bu mesajlar gönderilmeye devam ediliyor.

 • 10 Haziran
  12:03

  Müşterimizin 09.06.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 10 Haziran
  09:09

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.