11 Ağustos 2016

Turkcell İşlem Yapmama Rağmen Hattımdan TL Azalması!

Telefonla hiçbir işlem yapmadığım halde gelen bildirimin 'Kullanım adeti:1 Kullanım tutarı 1 TL Kalan tutar... TL şeklinde olmasının sebebi nedir? Bir defa olan bir olayda değil kaç defa aynı sahneyi yaşadım. 1 TL 1 TL nereye gidiyor bu liralar işlem yapmadığım halde bir açıklar mısınız? Ayrıca müşteri hizmetlerine yazdığım halde bana dönüş olmaması da fiyasko 1 kez arayıp yanıltmayın. İşimiz var gücümüz var her zaman açamıyoruz ulaşamadıysanız tarafımın bilgilendirilmesini mail yoluyla sağlayabilirsiniz!

Enes 60 Okunma

Cevaplar

  • Enes 03 Eylül 2016

    Turkcell'in de dediği gibi tarafım 12.08.2016 tarihinde aranmıştır. TL düşüşü hakkında verdikleri bilgi net bir bilgi olmamakla beraber sorunun nedenini bilmediklerini ve araştırdıklarını söylediler. Kendi sorunlarını nasıl bilmezler anlam vermek mümkün değil neyini araştırıyorsunuz? Giden TL lerimi geri yüklediler buraya kadar bir sorun yok. Fakat benim sorunum devam etmekte. Arandıktan sonra da şikayette bulunduğum gibi TL lerim 1 er 1 er gitmekte. Son TL gitme olayı 03.09.2016 20:57 de olmuştur. Ekran görüntüsü alamadım dalgınlığıma geldi fakat diğerlerinin ekran görüntüleri elimde mevcut. İstenirse bunları da gösterebilirim ve sorunuma kökten bir çözüm bekliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 12.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL düşüşü hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön