08 Ağustos 2015

Turkcell Islak İmzam Olmadan Taşınan Numaram!

Adıma kayıtlı olan Vodafone numaram bilgim dışında Turkcell'e taşınıyor. Islak imzam olmadan birde faturalı hatta geçiş yapılıyor. Normalde hat kullanıcısı asla hattın yasal sahibi olmadan ıslak imza olmadan farklı bir operatöre taşıyamaz. Ama benim Vodafone hattım taşınıyor. Hiçbir sözleşmede benim imzam yokken bana çıkarmış oldukları faturaları 03.04.2015 ayında ödedim beni avukata aktarmıştınız. Şimdi tekrar çıkarmış olduğunuz ne faturası? Ekim 2014 yılından beri de hiçbir kullanım yapılmıyor. Ve fatura çıkıyor. Bunun yasal olarak hiçbir hükmü yokken nasıl olur da siz fatura çıkarırsınız! Avukatı'la konuşup tazminat açacağım size.

Sultan 186 Okunma

Cevaplar

 • Sultan24 Ağustos 2015

  Merhaba; Söylemiş olduğunuz gibi dilekcemizi ve kimlik fotokopisini gönderdiğim halde benim imzam olmadan faturalı hatta geçiş yapıyorsunuz ve bana mesaj atıyorsunuz sizin bilginize yapılmış diye. Savcılık kararıyla tazminat acacam şirketinize ıslak imzanın kimin olduğunu ortaya çıksın diye.

 • Sultan22 Ağustos 2015

  Merhaba Sayın Turkcell Yetkilileri; Adıma kayıtlı olan Vodafone numaram benim ıslak imzam olmadan sizin Operatör'e taşınıyor. Benden dilekçe ve kimlik fotokopisi istiyorsunuz gönderiyorum. Kimliğinizle geçiş yapılmış diye mesaj atıyorsunuz. Islak imza benim mi? Benim sözleşmede imzam var mı? Sizle muhatap olmayıp savcılık kararıyla gerekli yasal işlemleri gerçekleştirecem.

 • Turkcell Temsilcisi10 Ağustos 2015

  Müşterimizin talebine istinaden 10.08.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön