15 Mart 2013

Turkcell İsim Değişikliği!

Yıllar önce yaşım tutmadığı için abimin adıyla aldığım hazır kart hattını kendi adıma geçirmek istedim. Bu durumda ınternet ve bütün paketlerimin iptal edeceği söylendi mecbur kılındı. Mecbur kabul ettim. Yeniden internet paketi almak istediğimde de. yeni fiyat 25 tl dediler (ben 19 ödüyordum).

İsim değiştirdik diye her şeyi iptal etmek yakıp yıkmak ne derece doğru bir hareket ? Güvenlik açısından sorunlarınız varsa hat sahibi ile hattı üzerine almak isteyen şahısları yan yana talep edersiniz karşılıklı onaylarını alırsınız hat aynı şekilde devam eder. Ben bu hat için ayda 19 liradan sizinle internet antlaşması yapmışım sırf isim değiştirdim diye aynı hatta 25 lira ödüyorum.

Yilmaz 483 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön