29 Ağustos 2015

Turkcell İşe Yaramayan Müşteri Hizmetleri!

Paketimde kullanmadığım 2 GB internet varken bugün kullanımlarınızdan dolayı hattınızın data bağlantısı kapatılmıştır diye bir mesaj geldi. İlettikleri numarayı aradığımda müşteri hizmetlerine bağlanıyor ve oradaki çok zeki arkadaşlar "Diğer hat 17.00'a kadar hizmet veriyor" diyebiliyor. Benim herhangi bir bilgim yokken bir gün boyunca mobil dataya bağlanamıyorum yani. Bunu söylediğimde ise yapabilecekleri bir şeyin olmadığını söylüyorlar, peki 24 saat açık bir müşteri hattının olmasının sebebi nedir?

Doğukan 2.674 Okunma

Cevaplar

  • Doğukan04 Eylül 2015

    Daha önceki şikayetimle ilgili tam bir hafta sonra dönüş yapıldı ve telefondaki robot sesli kadın ne söyleyeceğini bilmediği için telefonu suratıma kapattı. Reklam vermek yerine müşteri memnuniyetni önemseyin

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön