26 Ekim 2016

Turkcell İş Yerimizde Telefon ve İnternet Çekmemesi.

Üç aydır sürekli aramamıza rağmen Turkcell bu konuyla ilgili en ufak bir arama geri dönüş yapmadı sürekli müşteri temsilcileri karşımızda kayıt açtık diyorlar ve gelmiyor kimse arayan soran yok en yüksek faturalar Turkcell'de ben Turkcell'den şikayetçiyim.

Mahmut 29 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 28 Ekim 2016

    İnternet ve şebeke sorunundan dolayı telefon görüşmesi gerçekleştiremiyoruz İnternete giremiyoruz ve bu siteye ikinci defa atıyorum bir çok kez Turkcell müşteri hizmetlerini aradık fakat hiçbir neticeye ulaşamadık bir an önce çözüme kavuşmasını rica ediyoruz

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 27.10.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön