03 Kasım 2014

Turkcell İş Yerimde Çekmiyor, Tam 4 Yıldır Düzeltemediler.

Her yerde daha iyi çektiğine dair reklamlar yapan Turkcell, İstanbul'un göbeğinde Eminönü'de çekmiyor, iş yerinde zaten çekmiyor, kapının önüne çıktığımızda çekmesine rağmen kesinlikle konuşma yapamıyoruz. Ses dalgalı ya da kesik kesik geldiği söyleniyor. Sorunun acil olarak çözülmesini istiyoruz artık hemde çok acil.

Sait M. 592 Okunma

Cevaplar

  • Sait M.11 Kasım 2014

    En kıssa zamanda hattımı kapattıracağım...Çünkü hala sorun devam ediyor

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön