Turkcell İş Ortağınızdan Bıktım!

Alioğlu M. |

Daha önce 2 kere müşteri hizmetleriyle görüştüm ama şikayetime çözüm bulamadım. İnternet tarayıcım da herhangi bir video sitesini açtığımda bu sayfa açılmaktadır. Sportsvideo başka internet tarayıcı yüklesem de aynı istediğim sayfa açılır açılmaz bu sayfaya yönlendirme yapıyor ve üyelik bedeli istiyor. Aylıkta 56 TL internetteki araştırmamda bu sitenin Turkcell'in iş ortağı olduğunu ve bir çok kişinin bu sayfaya para kaptırıp üye olduğunu öğrendim. Benim yasal olarak iletişim hakkımın engellendiğini düşünüyorum. Bu duruma bir çözüm bulunmazsa önce Cumhuriyet Savcılığına ardından siber suçlar savcılığına suç duyurusunda bulunacağım oda olmazsa başka operatör.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  15:13

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Aralık
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.