Turkcell İptal Talebi Sorunu!

Uğur G. |

Numarasını belirttiğim Turkcell hattı iPadde kullandığım bir data hattıdır. 10 gb internet paketi var ve bu ay kampanyanın son ayı, hattı iptal etmek istiyoruz ancak Turkcell'i aradığımızda böyle bir iptal talebi alamayacaklarını söylüyorlar? Paketin otomatik olarak yenileneceğini söylüyorlar, bizde yenilenmesini istemediğimizi belirtiyoruz, taahhütümüz bitti ve yenilemek istemiyoruz diyoruz, hayır otomatik olarak yenilenecek diyorlar, Bu nedir ya? Abonelik ayın 20'sinde bitiyor, 21'inde arayacaksınız diyorlar, yani yeni bir taahhüt dönemine girmiş olacağız diyorum evet diyor, onu iptal etmek için para isteyecekmisin diyoruz hayır demiyor.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  13:14

  Müşterimiz ile 09.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize kampanya detayı hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Ocak
  11:39

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.