02 Eylül 2013

Turkcell İptal İşlemini Gerçekleştirmedi!

Turkcell'den konbarapuan mesajı geldi. Aradım, bilgilerimi teyit etti isim, doğum tarihi, kredi kartı bilgileri güvenlik kodu. Konuşma esnasında puanı tanımladığını, üyelik için 59 TL gibi bir ücret ödeyeceğimi ki bu bana sorulmadı henüz ödeme yapacağım söylenmedi iptal edin dedim. "İptal talebiniz alındı, bir kaç gün içerisinde size dönüş yapılacak"denildi. İptal edildi denildi. Ama kredi kartımda 59 TL kesinti bana geri ödenmedi. Aradan biraz zaman geçti aradım bana"sizi aramışlar fakat iptal edildiğine dair bir bilgi girilmemiş ve ayrıca iptal talebini ilk 1 hafta içinde yapmalıymışsınız artık yapacak bir şey yok" dedi. Hemen gereğinin yapılmasını istiyorum.

Melis 89 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 12.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin şikayet Speak TL Yukleme servisine iletilmiş ve gelen cevaba istinaden kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntı, Speak TL firmasına iletilmiş olup ilgili firma tarafından dönüş sağlanarak bilgi paylaşılacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön