27 Ocak 2014

Turkcell İptal İşlemini Gerçekleştiremiyorum.

Yeni almış cep telefonumda çağrı yönlendirme menüsünde;
1- Yanıtlanmadığında yönlendir seçeneğinde +9005397571027
2- Ulaşılamadığında yönlendir seçeneğinde +9005397571027 no'lu Turkcell servis numarası kayıtlı idi.

Ben cihazımdan bu numaraları "iptal" ve "devre dışı bırak" alternatiflerini kullanarak silmek istediğimde; "Operatörünüz, telefonunuza yanıtlanmadığında / ulaşılamadığında çağrı yönlendirmenin devre dışı bırakılmasını desteklemiyor" mesajını aldım. Müşteri hizmetleriyle yaptığım ilk görüşmede "Yanıtlanmadığında yönlendir" de kayıtlı numara iptal edildi.
Fakat "Ulaşılamadığında yönlendir" de numara hala kayıtlı duruyor. İptal edilmesini istiyorum.

Erhan 1.214 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizi 29.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön