23 Ocak 2015

Turkcell İptal Ettirdiğim TV Plus Servisinin Parasını Ödemeye Devam!

7 Temmuz 2014 tarihinde -fatura detayından tarihi teyit ettim- Turkcell TV Plus Cep Paketi'ne kaydoldum. Daha sonra iptal ettirdim, tam tarihi maalesef hatırlamıyorum.

22 Ocak 2015 tarihinde, internet sitesinden hesabıma bakarken Ağustos ayından beri bu servisin ücretini ödediğimi fark ettim. Ayrıca 'Aktif Servislerim' bölümünde Turkcell TV Plus görünmüyordu.

Aktif servislerimde bile görünmeyen ve aylardır kullanmadığım bir hizmete para verdim.

Konuyla alakalı 532 Müşteri Hizmetlerini aradım. Görüştüğüm kişi iptal işlemi almadıklarını söyledi, ancak ben öyle olduğunu iddia ediyorum. Mağduriyetimin giderilmesini talep ederim.

Ozan 1.526 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi24 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 24.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı ve üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi23 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön