24 Temmuz

Turkcell İptal Ettiğim Paketlerden Ücret Alıyor.

22.07.2017 tarihinde saat 15:01'de F** isimli çalışanınızla TL düşüşlerimin neden kaynaklı olduğunu sorduğumda '' Avans TL aboneliğimin ve Çalarken Dinlet servisinin yenilendiğini '' belirtti. Paketlerimi iptal ettirdiğim halde sürekli bu kötü operatör tarafından mağdur ediliyorum. Ayrıca personeliniz 19 temmuz'da saat 19:00-20:00 saatlerinde düşüş yaşadığımı belirtiyor. Hesabım üzerinden inceleyip baktığımda kullanım özetine yansımamış olarak gözüküyor. Artık yeter bu kadar saygısızlık, bu kadar rezillik ve bu kadar saygısızlık olmaz.

Bu ekran görüntüsünün video kaydını ve F** beyle yaptığım görüşmenin ses kaydını Tüketici Mahkemesi'ne beyan edip hakkınızda müşteriyi mağdur etmekten dava açıp tazminat talep edeceğim. İnsanı sürekli yanıltan, eğitimsiz personeller tarafından mağdur duruma düşürülüp, haksız kazanç sağlamaya alışmış operatörden numaramı bir an önce taşıyacağım.

Tc 568 Okunma

Cevaplar

  • Tc 26 Temmuz

    Sayın Sikayetvar.com yetkilileri Firma Beni Aramadıkları Halde "İki kez aradık ancak ulaşamadık" demektedir. Turkcell yetkililerinin bana ulaşıp mağduriyetimi gidermelerini talep ediyirum. Aksi takdirde kendilerini kanıtlarımla birlikte Tüketici Mahkemesine verip tazminat talep edeceğini bilmelerini isterim

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz

    Müşterimizi 26.07.2017 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön