03 Eylül 2013

Turkcell İptal Ettiğim Pakete Ücret Kesti!

21 TL'lik paketimde 3 ay önce Turkcell online işlemlerden mesaj paketi aldım, bir sonraki ay Turkcell onlinedan iptal ettirdim. 1.ay faturam doğal olarak kdv dahil 32 TL geldi normal dedim. 2.ay ve 3.ayda 32 TL geldi yine dakikayı aşmışımdır dedim ve en son ay eylül faturam 75 TL geldi.

Turkcell'den yurt dışı görüşmesi olduğundan 42 TL eklenmiştir dendi, bende 75-42=33 dedim neden 33 TL deyince mesaj paketiniz var dedi. Bende Turkcell online işlemlerden bunu iptal ettirdiğimi söyleyince hayır beyfendi iptal ettirilmemiş dedi. Bende o anda tekrar online işlemlere girdim iptal gözüküyor. Yani benden 3 ay boyunca 7 TL alınmış bunun derhal iadesini talep ediyorum..3 x 7=21 TL.

Sefki 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön