20 Eylül 2016

Turkcell İptal Ettiğim Paket Taahhüt Bitmesine Rağmen 2 Katı Fiyatına Tekrar Hattıma Tanımlandı!

Yaklaşık 2 yıldır Turkcell kullanıyorum. Bir kez olsun memnuniyet duyduğum bir tarafı olmadı. Bardağı son taşıran damla ise cihaz kampanyası ile tarafıma verdikleri hiçbir işe yaramayan turbo 250 MB internet için her ay 10 TL fazladan ödedim. Her defasında taahhüt vb... dediler kılıfına uydurdular. Taahhüt bitmesine 1 ay öncesinden iptal başvurusu yaptım. Tamam iptaliniz bu ay itibari ile bitecektir dediler.

Telefonuma iptalin gerçekleştiğine dahil mesaj dahi gelmesine rağmen akabinde tarafıma 250 MB hiçbir işe yaramayan yeni bir internet paketi tanımladılar. Hatta ve hatta bu yeni paketin ücreti 19.90 TL. Yani iptal edilen paketin 2 katı fiyat ile tekrar faturama tanımladılar. Müşteri hizmetleri denen laf ebeleri her aradığımda laf cambazlığına devam ettiler. Fatura donemi, önümüzdeki ay iptal,48 saat içinde tekrar arayın yalanlarına devam ettiler.

Emre 193 Okunma

Cevaplar

 • Emre26 Eylül 2016

  Bugün saat: 15.00 civarında tarafıma ulaştılar. Yani max. 48 saat denmesine rağmen yaklaşık olarak 6 gün sonra şikayetim çözüme ulaştı. Yaptıkları hatayı anladılar. Ekstra ücreti faturamdan düştüler ve paketi iptal ettiler. Kısacası ben bilinçli bir tüketici olarak bu işin peşini bırakmadım ve sonuna kadar hakkımı aradım kim bilir benim gibi kaç kişi vardır ama durumdan haberdar bile değildir. Sizlere tavsiyem özellikle faturalı hat kullanıcıları sık sık faturalarınızı kontrol edin. Ekstra ücret talep edilen paketler var ise iptalini sağlayın. hiçbir firmaya güvenmeyin size yemin ederim ki kuruşun bile hesabını yapıyorlar. (yuvarlama farkı ile 3-5 kuruş fazla alıyorlar herkesren. Tabii senden benden bir şey olmaz deme kaç milyon üye var hesapla...) Tüm bu yaşananlara istinaden tekrar söylüyorum Turkcell Pişmanlıktır. Bundan sonra hangi operatörü kullanacağım bilmem ama bir daha kesinlikle Tukcell kullanmam. Saygılarımla

 • Emre23 Eylül 2016

  Düzeltme: bir önceki yorumumda yanlış yazmışım... Max. 48 saat içerisinde bana geri dönüş yapacaklarını söylemişlerdi Ama ne arayan oldu ne de mağduriyetimi gideren.

 • Emre23 Eylül 2016

  Max. 58 saat sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır denmesine karşın benimle konuşan vey gorusen hiçbir yetkili olmadı. Bugün kendilerini aramama rağmen somut bir adım atılmadı. Hiç bir şekilde mağduriyetim giderilmedi. Turkcell denen modern dolandırıcılar, size bir kuruş dahi hakkım geçmiş ise haram zıkkım olsun.

 • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emre21 Eylül 2016

  tarafıma kesinlikle ger dönüş yapılmadı. Zaten bu firmadan ger dönüş yapması beklemek çok saçma olurdu. Kısa ve net söylüyorum Turkcell Pişmanlıktır!

 • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön