Abdulkadir A. Teşekkür Mesajı

Sorunun er ya da geç çözüldüğünü görmekte güzel ancak süreç sıkıntılı.

Turkcell İptal Edilmeyen Kota Ve Şikayete Dönüş Süresi!

Abdulkadir A. |

14/11/2014 tarihinde bildirdiğim şikayete en geç 48 saat içinde dönüş yapacağız demelerine rağmen ve 17/11/2014'te tekrar aradığımda hızlandıracağız demelerine rağmen herhangi bir yanıt verilmemiştir. Şikayetim, hesap kesim tarihinden önce (23/10/2014) iptal ettirdiğim internet kotasını iptal etmeyip, sonraki faturama yansıtmaları ile ilgili.

Yeni geçtiğim tarifede 1 GB internetim var, eski paketteki 1 GB internette aktif bırakılmış ve üstüne bir de müşteri temsilcisi suçu bana atıp, yanlışlıkla mesaj yoluyla almışsınızdır, ben iptal ediyorum ama ödeyeceksiniz dedi. Bu üslup, geri dönüş yapılmaması ve haksız fatura yansıtılarak suçun tarafıma atılması nedeniyle şikayetim var.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulkadir A.
  10 Haziran
  18:52

  Sorunun er ya da geç çözüldüğünü görmekte güzel ancak süreç sıkıntılı.

 • 25 Kasım
  14:03

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Abdulkadir A.
  24 Kasım
  14:48

  14/11/2014 tarihinde ilk görüştüğüm müşteri temsilcisinin tutumu ve hata benden kaynaklı olmamasına rağmen beni suçlaması dışında bir de sürecin 11 gün sürmesi dışında gayet memnunum.

 • 20 Kasım
  11:23

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.