09 Nisan 2013

Turkcell İptal Edilmeyen Hat!

Şirket hatlarımızdan bir tanesini 27.10.2012 tarihinde firmadan gelen yetkili arkadaş ile yaptığımız sözleşme yenileme sırasında iptal ederek yerine yeni hat koyma talebimizi ilettik .
Bu işlem sözleşmeye eklendi ve tarafımızdan imzalandı .Bu tarihten sonra bu hatta 3 ay boyunca fatura çıktı ve bu bedel 2.000 TL civarına ulaştı.

Firmaya yapmış olduğumuz başvuruda elimizde ki sözleşmeyi ve hattı iptal isteğimizi çıkan fatura tarihinden önce yaptığımızı ibraz ettik. Sonuç olarak Turkcell firmasının kendisi tarafından yetkilendirilmiş personeline güvenerek attığımız imzalı sözleşmenin gerekliliğinin yerine getirilmediği gibi bu sorunun arkasında durmadığını gördük.

Kemal 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön