01 Aralık 2014

Turkcell İptal Edilen Tarife!

Kullanmış olduğum tarifeyi 3 ay TL yüklemediğim için kapatmış ancak bana böyle bir durumla karşılaşacağım bilgisi verilmeden kapatması gerçekten çok yanlış. Müşteriyi böyle durumlarda uyarması gerekiyordu. İnşallah Turkcell benim bu konudaki mağduriyetimi en kısa zamanda çözer ya da olumsuz da olsa bu konuya döner. En kötü diğer operatörlerin bize yolu gözüküyor yapacak bir şey yok her şeyin hayırlısı.

Osman 1.272 Okunma

Cevaplar

 • Osman03 Aralık 2014

  sonuç olarak çözüm 0 herzamanki gibi bekle beni vodafone

 • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2014

  Müşterimiz ile 03.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıldız Ek Genç Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Osman02 Aralık 2014

  SÜREKLİ kendilerini lider olarak belirten bu firma neden acaba olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapmamaktadır. Konuyu düzeltmeyecek seniz söyleyin bizde diğer operatörlerden birine geçelim yeter artık lütfen...

 • Osman02 Aralık 2014

  hala bu konuda cevap bekliyorum

 • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön