24 Nisan 2013

Turkcell İphone5 Kampanyası!

İlk olarak Turkcell'e ulaşmak için 27.02.2013 tarihinde 48 dakika müşteri temsilcisi ile konuşmayı bekleyip ardından vazgeçip e-posta yoluyla müşteri hizmetlerine ulaştım. Iphone5 kampanyasından turkcellmagaza.com üzerinden 12 taksit ile bir telefon aldım. Ancak Turkcell'den gelen bir teklif ile 24 ay ödeme seçeneği sunulması üzerine bu ödeme planına geçtim. Ancak Turkcell hem eski hem de yeni anlaşma bedelini tahsil etmeye devam etmektedir. Elbette her işte olduğu gibi bir yanlışlık olması mümkündür. Ancak birçok defa iletişime geçmeme karşın sorunun 2 aydır çözülememiş olması ya Turkcell'in müşteri talebini kaale almadığını ya da gerekli beceriye sahip olmadığını göstermektedir.

Serkan 67 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 01 Mayıs 2013

    Benzer cevabı zaten e-mail ve telefon ile iki aydır zaten defalarca aldım burada da aynı cevabı alıyorum anlıyorumki herhangi bir fark yok.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön