13 Şubat 2013

Turkcell İphone 5'de Soyulmalar Oldu!

"Gsm bayisinden 10. 01. 2013 tarihinde iPhone 5 black aldım. ürünün 1 ay süre zarfında kılıf içerisinde kullanılmasına rağmen yanında soyulmalar olduğunu gördüm. (servis personeli cihazı incelemiş ve çok temiz kullanıldığını belirtmiştir)

Bayıyı aradım söyledim ve gün içerisinde yanlarına gittim gösterdim bana haklı olduğumu bu tür şikayetleri aldıklarını, Sorunun çözülmeyeceğini kullanıcı hatası deyip geçeceklerini belirttiler.

Turkcell faturalı cihazımı farklı bir servise götürdüğümde bana cihazı nereden aldıysam oraya götürmemi kaybolma sorunu yada farklı bi sorunda sorumluluk alamayacaklarını belirttiler. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini rica ediyorum.

Mehmet 895 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Şubat 2013

    (Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır) Turkcell GSM çatısı bu konunun hassasiyetini çözemeyecek kadar küçük kalmış sanırım Turkcell gsm noktası bu cihazı turkcell çatısı altında satıyor ise sorumlulugu kabullenmiş demektir Gaziantepte bulunan cihazımı almış oldugum POLAT GSM müşteri temsilcisi bu tür şikayetlerin olduğunu gönderildikten sonra kullanıcı hatasıdır deyip geri geldigini bir sonuç alamayacagımızı belirtmiştir.bu konunun kullanıcı hatası olmadıgını gaziantep turkcell yener elektronik servis sorumlusu soner bey cihazın degişebilecegini belirtmiştir 1 aylık kullanımda çizilen cihazımın degişmesini servise gidip gelme sürecinin olmamasını ve anında degişim talebinde bulunmaktayım bu sorunun çözülmesini cihazımın birebir degişim yapılmasını rica etmekteyim bu sorunu çözeneceginizin bilinci içerisindeyim lütfen en yakın zamanda magduriyetimin giderilmesini sizden rica etmekteyim iyi çalışmalar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön