25 Nisan 2013

Turkcell İnternetin Kapatılmaması!

12 ay sözleşmeli vınn aldım, 12. ayın sonunda 13. aydan 1 gün arttığı ve 13. ayı da kullanmam gerektiği söylendi onu da kullandım ancak turkcell hala tatmin olmuş değil? sudan sebeplerle iptal talebimi işleme almıyorlar? Müşteri temsilcilerine sanırım vatandaşa yardımcı olmama konusunda özel eğitim vermişler? Ve verdikleri eğitimle biz üniversite mezunlarını bile saf dışı bırakabiliyorlar, ya bu ülkedeki nispeten daha az eğitim almış ya da hiç eğitim almamış insanlara ne yapıyorlar acaba?

Tuğrul 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizi 01.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön