Turkcell İnternetimi Bağlamıyor!

Veli Ç. |

T****** ev interneti ve faturalı cep telefonu hattımı, Turkcell'e taşıdım. Telefon hattım 3 gün içinde taşınırken, bayram sonu mesai başladığı andan itibaren en fazla 48 saat içinde ev internetinin bağlanacağı söylendi. 72 saat olmasına rağmen, ev internetim bağlanmadı.
Reklamlarda internetin yavaş olduğunu belirten simgeyi, bir daha hiç görmeyeceğimiz söyleniyor. Başvuru yaptığım bayide, Turkcell bilgisayarında o simgeyi gördüm, yanlış yaptığımı düşündüm bir an! İnşallah reklamda söylenenler yalan değildir! Bayiye neden gelen olmadığını sorduğumda, işleri yoğun cevabını aldım. Kendiniz gelmiyorsunuz, bari cihazı verin kurulumu kendi imkanlarımızla yapalım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  14:14

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Veli Ç.
  10 Ekim
  20:20

  3 hafta sonra internetim bağlandı ama bozuk modem göndermiş sayın yetkililer dalga geçercesine. TTNET eski modemi takıyorum internete bağlanıyor, Superonline yeni modemi takıyorum bağlanmıyor.
  Açıkçası TTNET'i iptal ettiğime pişman oldum, yağmurdan kaçarken, doluya yakalandım.
  İşin başka ilginç yanı, TTNET modemi takınca başka firmaya ait cihaz kullandığınız için devam edemezsiniz uyarısı var. Superonline de koskocaman İnternet Yok yazısı.
  Nasıl şirketsiniz anlayamadım?

 • 26 Eylül
  09:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE