08 Ocak 2015

Turkcell İnternetim Çabuk Bitiyor!

Cihaz kampanyasından faydalanabilmek için Turkcell firmasından faturalı hat aldım. Tarife özelliği olan 2 gb internet bulunmakta. Diğer hatlarımda aynı kullanımımla 2 GB internetimi 1 ay içerisinde bitiremezken Turkcell hattımda 10 gün içerisinde bitmekte ve geri kalan günler için internet paketi almak durumunda kalmaktayız. Bu sorunumun çözülmemesi durumunda kampanya biter bitmez hattımı başka bir operatöre taşıyıp şu anda'da ailemde bulanan 5 adet
Turkcell hattını da başka bir operatöre çevireceğim. Çevremi de bu konu ile ilgili bilgilendireceğim.

Özkan 1.238 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 09.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön