15 Kasım 2014

Turkcell İnterneti İyi Değil!

Kıbrıs'ın Mağusa bölgesinde. Turkcell' in 3g 22.6 mbit hızlı modemi bir türlü düzgün çekmiyor. Daha önce konuyla ilgili müracaat ettim ve bir süre sonra ölçüme geldiler. Konuyla ilgili arayıp yoğunluktan dolayı olduğunu söyleyip hafta sonu bakım çalışmasından sonra düzeleceği bilgisi verildi. Aradan tam hatırlamamakla beraber 3 hafta veya daha fazla zaman geçti, sıkıntılar halen devam ediyor. Turkcell' in çekim gücü bu ise yapacak bir şey yok tabi.

Bülent 260 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön