29 Ağustos 2013

Turkcell İnterneti Hakkıyla Kullanamıyorum!

Turkcell hat kullanıcısıyım ve interneti hakkıyla kullanamıyorum. Yanıltıldığımı düşünüyorum. Reklamlarda bir numara olduğunu gösteriyor ancak diğer bir operatörün interneti ile arasında iki kat fark var. 40 TL para ödüyorum internete ama evime geldiğimde internet çekmiyor. Aradığımda ise orada şu an yatırımımız yok deniyor.

Oysaki reklamlarda 6000 baz istasyon farkı ile önde olduğunu iddia ediyor. Kocaeli ilinin İzmit ilçesi ve işim gereği birçok ilçesinde bulunuyorum ve hangi nokta olursa olsun diğer operatör benden her zaman için daha iyi. Ya hakkımı versinler yada paramı geri versinler. Bu paraya kaliteli hizmet sözü verdikleri için aldık bilsem almazdım.

Ömer 33 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 01 Eylül 2013

    Hakkımı bir gün elbet alacağım

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön