30 Kasım 2015

Turkcell İnterneti Çekmiyor!

Bir operatör düşünün ki kotanız bitse bile kullanmaya devam sloganıyla sınırsız internet paketi satsın. Daha kota bitmeden o internet İstanbul'un en merkezi yerlerinde çekmesin. Kota bitince hiç çekmesin. Şikayet edincede savunma olarak hızınız düşürüldüğü için çekmiyor, o hız çok düşük bir hız denilsin. O hız çekmeyecek bir hızsa sınırsız paket demeyeceksin o zaman. Yardımcı olmak yerine saçma cevaplar vermeyeceksin. Fahiş fiyatlara paket yapıp içine de çekmeyen internet koymayacaksın.

Kübra 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2015

    Müşterimizi 03.12.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön