22 Nisan 2013

Turkcell İnternete Girmediğim Halde Alınan Ücret!

Yaklaşık 1 ay önce hattımı Turkcelle taşıdım Hattım her yöne 500 dakika paketiydi. İlk faturamın 15 TL fazla olduğunu fark ettim. Müşteri hizmetlerine nedenini sorduğumda ise 15 TL nin internet kullanımından kaynaklandığı belirtti. Oysa ki hiçbir şekilde İnternete girmedim. Haksız yere alındığını düşündüğüm 15 TL'nin iadesini istiyorum.

Bilal 44 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 23 Nisan 2013

    verdiginiz bilgileri bizde biliyoruz ama internete girmeden,interneti kullanmadan nasil olurda boyle bir ucreti alirsiniz. sizin gibi firmaya hic yakismiyor bizimle alay mi ediyorsunuz....

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Cepten İnternet Paketiniz yoksa, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, 0-50 KB arası kullanımlarınız için sabit 0,9 TL, 50 KB - 2 MB arası için 5 TL, 2 MB-100 MB arası için 15 TL, 100 MB üzeri kullanımlarınız için ise 49 TL ile ücretlendirilirsiniz.Kullanım miktarınıza uygun bir internet paketi seçerek daha avantajlı kullanabilirsiniz.http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/genel.aspx linkinden internet paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön