Turkcell İnternet ve Çekmeyen Telefon Sorunu!

Mehmet Volkan E. |

Denizli Merkez Şirinköy mevkiinde Ihlamur Konakları adlı 100 dairelik lüks bir sitede oturuyorum, fakat maalesef sitemizde Turkcell dışında bütün gsm operatörleri çekiyor ben ve sitedeki Turkcell kullanıcıları internet erişim ve telefonla konuşma sorunu yaşıyor.

Bir kaç defa Turkcell'i hem kendi şirket yetkilimle hemde Turkcell'e şikayette bulunmama ve Turkcell teknik ekibinin siteye gelmiş olmasına rağmen ve çekim gücünün kötü olduğunu kabul etmesine rağmen hiçbir gelişme olmamıştır.

Sitedeki çoğu Turkcell müşterisi operatör değişikliğine gitmiştir. Bende kendi operatörümü sözleşme sürem dolduğu anda değiştirmeye gideceğim. Turkcell 4 çeker reklamları yanıltıcıdır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke İnternet/3G Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  08:34

  Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş