16 Mayıs 2015

Turkcell İnternet Ücretlendirmesi!

Müşteri hizmetlerinden arandım ve deneme amaçlı internet almak ister misiniz denildi Turkcell gibi bir firma olduğundan aklıma herhangi bir şey geçmedi ama gelin görün ki 1 ay sonunda internetim bittiği halde kota aşıldı diye faturama eklendi. Tekrara müşteri hizmetleriyle görüşmemde neymiş efendim telefonum akıllı telefon olduğundan devam etmiş. Madem bu telefon akıllıda neden verilince aranıp da paket bitişinde telefon ayarlarını değiştirin denilmedi. Tabi ki denilmez çünkü bu bir para tuzağı. Turkcell'e yakışmadı hani vizyonunuz hani misyonunuz. Başka bir GSM hattı alacağım ailem ve çevremdeki bireyleri de bu doğrultuda yönlendireceğim. Tüketici hakem heyetine de başvuracağım.

Adem 204 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön