Turkcell İnternet Ücretlendirmesi!

Adem T. |

Müşteri hizmetlerinden arandım ve deneme amaçlı internet almak ister misiniz denildi Turkcell gibi bir firma olduğundan aklıma herhangi bir şey geçmedi ama gelin görün ki 1 ay sonunda internetim bittiği halde kota aşıldı diye faturama eklendi. Tekrara müşteri hizmetleriyle görüşmemde neymiş efendim telefonum akıllı telefon olduğundan devam etmiş. Madem bu telefon akıllıda neden verilince aranıp da paket bitişinde telefon ayarlarını değiştirin denilmedi. Tabi ki denilmez çünkü bu bir para tuzağı. Turkcell'e yakışmadı hani vizyonunuz hani misyonunuz. Başka bir GSM hattı alacağım ailem ve çevremdeki bireyleri de bu doğrultuda yönlendireceğim. Tüketici hakem heyetine de başvuracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  09:18

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Mayıs
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.