28 Ocak 2014

Turkcell İnternet Ücretlendirmesi

Turkcell hediye olan internet paketinizin bildirimi mesaj olarak tarafıma bildirilmiştir, fakat bunun ücretsiz olduğu beyan edilmesine rağmen sizin tarafınızdan telefon hattım üzerinden 5 TL internet ücreti ve 2 TL ise vergi kesintisine uğramıştır.

Bunun sizin tarafından önceden bildirilmesi tarafıma iletilmesi gerektiği halde böyle bir uygulamaya maruz kaldım. Eğer ki düzeltilme veyahut benim tarafıma tekrardan dönülmemesi halinde gerekli yasal işlemleri kullanacağımı ve gerekli karalama reklam kampanyası yürütmekten geri kalmayacağımı belirtirim.

Yalçın 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İnternet Paketi ve Ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön