10 Mayıs 2013

Turkcell İnternet Ücreti!

Geçen ay ki faturamda 5 tl lik bir internet bedeli gördüm. Buna sebep olan şey ise; yanlışlıkla tuşa dokundum ve hemen fark ederek kapattım. Aradan 10 sn. geçti veya geçmedi. Bu kadar kısa sürede kimse internete girip bir şey bakamaz, belli ki yanlışlıkla girilmiş. Ama siz bunu fırsat bilip 5 tl para alıyorsunuz.

Paramın iadesi için müşteri temsilcinizi aradım, yapacak bir şey yok diyor. Eğer bu haksız kazancınızın iadesini yapmazsanız hukuki yollara başvurup sizden bu 5 tl yi alacağım. Gerekirse 5.000 tl harcamaya hazırım. Beni saf yerine koyamazsınız. Gereken her şeyi yapacağım. Paramı iade edin.

Mustafa 21 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön